My Twitter Feed

October 23, 2017

Мэдээ, мэдээлэл:

ДАРДСЫН ТЭМЦЭЭН -

Wednesday, October 18, 2017

БОУЛИНГИЙН ТЭМЦЭЭН -

Monday, October 16, 2017

ИХ ЦЭВЭРЛЭГЭЭ -

Friday, October 13, 2017

“ЭРТЭЧ НХОГ” -

Thursday, October 12, 2017

АХМАДУУДДАА ХҮНДЭТГЭЛ ҮЗҮҮЛЭВ -

Friday, September 29, 2017

Эртэч НХОГ -

Wednesday, September 27, 2017

ХӨЛ БӨМБӨГИЙН ТЭМЦЭЭН -

Tuesday, September 26, 2017

БЭСРЭГ НААДАМ -

Friday, September 15, 2017

МЭНДЧИЛГЭЭ -

Friday, September 8, 2017

2017 ОНЫ 2-Р УЛИРАЛД АШИГЛАЛТАНД ОРСОН БҮТЭЭН БАЙГУУЛАЛТ -

Friday, September 1, 2017

Эртэч НХОГ

2

2017.9.27-ны Лхагва гарагийн өглөө ЭРТЭЧ НХОГ 9 дэх арга хэмжээг 2017 оны 07 дугаар сарын 01-ний өдрөөс мөрдөгдөж буй “ЗӨРЧЛИЙН ТУХАЙ ХУУЛЬ”-аар хуульч, судлаач Л.Галбаатартай хамтран зохион байгууллаа.
2

viber-image

viber-image1

23

Leave a Reply

Your email address will not be published.